Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Vazhdo Lojën.

Të gjitha lojrat mund të luhet gjithashtu në mobile


Hap Gjithçka

Shijo lojëra falas, pa stringa të bashkangjitura

Lojëra Pa Pagesë Dhe Erotike Në Linjë

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Si i rishikon këto lojërat e të rriturve?

Kjo është një pyetje e mirë! Dhe nuk është e lehtë të japësh një përgjigje. Kur e nisëm platformën disa kohë më parë, ideja ishte të dërgonim mesazhin që duam të vazhdojmë me atë që po ndodh në universin e lojrave online. Ne ende e kujtojmë shumë mirë kohët e vjetra kur lojrat më të mira 'seks' ishin thjesht animime Të Shpejta në vendet e pakëndshme dhe kjo mori shumë kohë për të ngarkuar dhe kur ata e bënë të nevojshme po aq sa për të kuptuar se si ata punuan., Sot, megjithatë, ekziston një industri reale e përkushtuar që fillon një lojë pas tjetrës dhe mund të themi se koha për të konsumuar një përmbajtje të tillë në internet nuk ka qenë kurrë aq e lulëzuar sa tani. Detyra jonë është që të sigurohemi se kushdo që përdor shërbimin tonë mund të fusë duart e tij në lojrat më të mira të pornos, prandaj kritikat tona janë bërë plotësisht rrobaqepëse për të arritur këtë fund..

Hapi i parë është gjithmonë të provosh lojën, apo lojrat, duam të flasim. Ekipi ynë ndjek udhëzime të posaçme për të mos shkuar shumë shpejt në këtë fazë delikate të procesit: është thelbësore që ata të provojnë titujt dhe të luajnë mjaft përpara se t'i thonë botës se pse ia vlen të kalojë kohë me këto tituj. Pastaj ata shqyrtojnë elementët më të rëndësishëm të lojrave të mundshme dhe vendosin se sa të vlefshme dhe në çfarë shkalle është në lidhje me konkurrencën., Më në fund-dhe vetëm atëhere-ata shkruajnë përvojën e tyre dhe vendosin në se do ta vlerësojnë atë pozitivisht. Sapo të mbarojmë, do të bëjmë një kontroll të fundit të gjithë dhe do të botojmë kritikat e lojrave erotike në vend! Të gjitha këto hapa janë të domosdoshme për të siguruar që TË theksojmë më të mirën e industrisë së lojërave. Nuk duam t'i biem shkurt kur vjen puna për të mbrojtur reputacionin tonë, kushdo që e di që ky është i vetmi vend i besuar nëse po kërkon lojrat më të mira të të rriturve!

Janë të gjitha lojëra të paguara? Apo janë plotësisht të lirë?

Si rregull, ne priremi të japim më shumë hapësirë për lojrat e lira që kanë lloje të ndryshme monetizimi-thonë Se Shtypja E Ëmbëlsirave dhe Rruga e Dëbimit, për këtë çështje. Kështu tha, ne rekomandojmë gjithashtu disa lojëra të seksit premium për të cilat ju duhet të paguani nëse doni të luani: në platformën tonë rishikuese ju mund të gjeni me të vërtetë çdo gjë. Mund të themi se cilësia paguan, por kjo nuk do të thotë se lojrat e lira që raportuam nuk kufizohen me përsosmëri., Ne kujdesemi për faktin se edhe një lojë porno falas mund të garantojë një punë të mirë me cilësi dore. Mjafton të të them se një titull i rastësishëm mes tyre do të vijë më shumë se ndihmë nga kjo pikëpamje! Mbani në mend se disa nga këto tituj, ju do të kërkohet për të krijuar një llogari, por kjo nuk do të thotë që ju do të duhet të paguajnë për diçka të caktuar-ato janë thjesht të nevojshme për të ruajtur të dhënat në re, ose qëllime të tjera., Ju mund të përdorni gjithashtu një adresë email të rremë nëse preferoni, por ne rregullisht kontrollojmë kartelën spam dhe nuk kemi patur kurrë probleme me ndonjë nga titujt e raportuar deri tani!

Cilat janë titujt më të mirë për të luajtur?

Të jem i sinqertë, kjo varet nga ajo që e konsideron argëtimin! Gjëja më e mirë për industrinë e lojrave tani është se mund të gjesh çdo lloj titulli që mundesh. Disa i pëlqejnë stimuluesit e rritur ku janë në një qytet të ri dhe duan të shkojnë me femra. Kështu që bëjnë gjëra si treni i vështirë për të pompuar muskuj, për të shkuar në palestër dhe për të bërë sporte-të gjitha për të gjetur dashnorin e përsosur., Kemi vënë re gjithashtu një rritje në numrin e lojrave me temë inçestesh: këto janë histori familjesh ku marrëdhëniet e përhapura me nënat, motrat dhe kushërinjtë janë rendi i ditës. Le të mos harrojmë rrjetin e ri Të Rpg lëshuar në vitet e fundit: disa nga këto tituj janë vendosur në universi fantazie, të tilla si Skyrim. Lojrat me parodi janë gjithashtu mjaft popullore: për shembull ata që i referohen Lojës së Froneve, Kufijve, Mbikëqyrjes e kështu me rradhë., Gjithashtu rekomandojmë të bëjmë një xhiro ME Prostituta, nëse je fans i origjinalit të prodhuar NGA Stuhia, është një vazhdim i shkëlqyer me disa nga sekuencat më të mira të disponueshme në tregun e lojërave pornografike!

Duhet t'i shkarkosh këto tituj apo mund t'i luash në shfletuesin tënd?

Rreth saj ka mjaft shqetësim rreth mundësisë që disa lojra seksuale mund të transmetojnë një virus në kompjuter ose diçka aq të pakëndshme: kjo është arsyeja pse është e rëndësishme për njerëzit të dinë se ne shqyrtojmë çdo aspekt të lojrave që ne shqyrtojmë dhe të sigurohemi se gjithshka që rekomandojmë nuk ka pajisje apo diçka të ngjashme nga larg., Ekipi ynë është plotësisht i angazhuar për të hulumtuar dhe promovuar vetëm më të mirën në treg, për këtë ne shkarkojmë çdo gjë që mund të shkarkohet dhe testojmë atë përsëri nëpërmjet antiviruseve të fuqishme për t'u siguruar se nuk ka asgjë të dyshimtë në kohën e instalimit. Kjo tha se vetëm 25% e atyre që rekomandojmë duhet patjetër të shkarkohen: për të gjithë të tjerët ka përgjithësisht mundësinë e lojës në shfletues dhe ato punojnë po ashtu., Grafika mund të jetë pak më e ulët dhe korniza pak më e ulët, por është një alternativë e mirë nëse preferoni të mos instaloni një përmbajtje të tillë në kompjuterin tuaj. Në fund të fundit po: mos u shqetëso nëse kërkon vetëm lojëra shfletuese ... mes të gjithë atyre që kemi shqyrtuar Ka Me Dëshirë dhe çdo titull që do të duash! E kemi seriozisht kur themi se me kritikat tona të çdo loje pornoje je në duar shumë të mira.

Për çfarë cilësie flasim në krahasim me lojrat normale për të gjitha moshat?

Një nga elementet që shkaktojnë shqetësimin më të madh për lojtarët e pornos është mundësia e përballjes së lojrave seksuale që janë vetëm pjesërisht, duke paraqitur një përbërës erotik dhe një lojë reale. Ne e dimë se ky është një problem i madh për shumë lojtarë, por ne përfshijmë vetëm 30% të titujve që ne shqyrtojmë përpara botimit: thjesht, rekomandojmë vetëm lojëra porno që me të vërtetë ia vlejnë të luajnë., Lojrat për të gjitha grupet e moshës zakonisht kanë buxhete më të mëdha dhe një ekip prodhimi shumë të aftë, por ne mendojmë se bota e lojrave të të rriturve është po aq e mirë - veçanërisht kur je e eksituar. Ne gjithashtu besojmë se kur e keni të vështirë dhe dëshironi të masturboni, cilësia e lojës nuk është gjëja kryesore - është grafika që i bën të gjitha! Kjo është arsyeja pse ne priremi të jetojmë më shumë në aspektin vizual të çdo loje porno që rekomandojmë-ajo duhet të jetë e bukur për të parë për të marrë miratimin total nga ne., Njerëzit janë shumë të interesuar që është e vlefshme në mënyrë grafike, loja është padyshim e rëndësishme, por duhet të jetë më parë e bukur për ta parë. Ajo që del në lojërat erotike është se pothuajse gjithmonë mund ta bësh veten grua perfekte: kjo është arsyeja pse shumë nga skenat erotike që do t'i shohësh janë të mrekullueshme për t'i parë! Sipas mendimit tonë, gratë e krijuara nga kompjuteri janë të vështira për tu mundur!

Ka ndonjë lojë erotike NË VR që meriton vëmendje?

Ne kemi shqyrtuar kaq shumë lojëra porno TË VR. që ne luftojmë për të gjetur prapa çdo gjë që vazhdon të dalë jashtë! Për fat të keq, ka një numër të mirë që nuk ia vlen të trajtohet në mënyrë cilësore: ne shohim disa duzina por në fund janë pak prej të cilave i japim hapësirë. Gjëja e mirë është se kemi shqyrtuar faqet më të mira të pornos ME VR, kështu që nëse po kërkon për seks VR, ti e di se ku të shkosh! Shikoni në pjesën e sipërme të listës së shqyrtimit, atje do të gjeni vetëm bakshishet më të mira.

Mbani në mend se të gjitha lojrat tona VR janë shqyrtuar nga njerëz të pajisur me pajisje reale virtuale-ata nuk luajnë versionin standard 3D duke pretenduar se është spektakolare. Ka vetëm disa rishikues me teknologjinë e nevojshme, kështu që nëse reagimet janë pozitive do të thotë se përvoja është me të vërtetë e mahnitshme. Për t'iu kthyer pyetjes, megjithatë, nëse po kërkon shqyrtim nga lojrat më të mira erotike në VR, e di ku t'i gjesh.

Si mund të bëhem një rishikues i lojës për të rritur? Duket si një punë e pabesueshme!

Ju mund të na kontaktoni lirisht duke dërguar një email dhe duke shpjeguar se çfarë aftësish keni: ne gjithmonë kërkojmë për njerëz që dinë si të njohin një lojë të mirë pornoje menjëherë sapo ata të shohin atë. Rekrutimi ekspertët më të mirë në piazza për të punuar me ne, është pjesë e pasionin tonë, dhe në qoftë se ne mendojmë se ju keni cilësitë për t'u bashkuar me ekipin tonë të shqyrtimit, ju menjëherë do të jetë një nga tonat. Kjo tha, kjo ishte për tani: faleminderit që lexove dhe mos harro të provosh disa nga këto lojëra të bukura!, Kjo është me të vërtetë koha më e mirë për të shijuar lojrat e pornos online, kështu që mbani pajimet tuaja të ngrohta dhe ejani me këto tituj seksi

Luaj Falas Tani